#04 Chyże BnO 

Kuźnica Zbąska N

WYNIKI

3dRerun przebieg rywalizacji (Open selected maps/routes in 2DRerun)

                                                                                 mamy już 9 osób na 3dRerun (w tym drużyna 3 osobowa)

Zdjęcia

Relacja Seby

Film Bartosza

Film Huberta

Podsumowanie imprezy.
                 Świetna lokalizacja i jeszcze lepsza pogoda przywitały 20 osób w poprzedni weekend nad jeziorem w Kuźnicy Zbaskiej. Na pewno irytujące było opóźnienie startu i małe błędy w lokalizacji punktów na mapie, która i tak była bardzo dokładna w porównaniu do stosowanych na tego typu imprezach. Na plus licznie przybyli zawodnicy, którzy swoją postawą pokazali jak się bawić z BnO :) 
                     Poziom sportowy był bardzo wysoki, gdyż swoją obecnością zaszczyciło mnie wielu znanych orientalistów. Wygrali doświadczeni Remik Nowak przed Sebastianem Wojciechem oraz Jacek Gorczyca przed Stanisławem Kaczmarkiem. Na trasie przygodowej miejsce na najniższym stopniu podium zajął startujący prawdopodobnie dopiero drugi raz na orientację, na pożyczonym rowerze, Arkadiusz Płoczyński z pobliskiej Cichej Góry. Jak widać powstała zdrowa rywalizacja między zawodnikami z Gminy Nowy Tomyśl, którzy regularnie startują w Chyżych BnO: Arkiem, Hubertem który zajął 4 miejsce w BnO, Jakubem, dotychczasowym liderem klasyfikacji generalnej, który tym razem zaliczył występ, poniżej swojego poziomu i Bartkiem, który preferuje rower i jest zapalonym geocacherem. Bieg dał jemu w kość i zrezygnował z jazdy rowerem. Bartek i Jakub jako jedyni wzięli udział we wszystkich biegach, za co chwała im :)
              Tym razem rodzinnie wystartował triumfator poprzedniej edycji: Jan Parzybut z córką, zajmując 4 miejsce w rajdzie i tracąc tylko 16 minut do drugiego miejsca. Na tej trasie wystartowało jeszcze trio niezmordowanych dziewczyn z Over Limit, ocierając na metę po limicie, którego nawet nie było :D 

               Następne zawody odbędą się w tej samej lokalizacji, tylko będziemy się mierzyć z równie urokliwą południową stroną lasów Kuźnicy Zbąskiej. Planowany termin sobota 3 września o 9:00. Wpisowe na BnO zostaje takie same a na Rajd 5 zł niższe. Dodatkowo będzie możliwość tańszego a nawet darmowego startu. Dziękuje i zapraszam :) Paweł

 

TRASY:

Bieg na orientację 27 PK - 20,7 km

Przygodowa (42,2 / 40,7 km):

kajak 3 PK - 3,0 km

rower 10 PK - 19,2 km

bieg: trudna 18 PK - 18,0 km, łatwa 18 PK - 18,5

Punktacja do Pucharu:

100 pt dla osoby najlepszej na trasie multi,

dalsza klasyfikacja sumuje wszystkie trasy i będzie ustalona po zawodach. Premiowane są osoby startujące na pełnej trasie multi, następnie w samym biegu i bieg+dodatkowa dyscyplina, najmniejsze szanse na wysoką lokatę mają osoby startujące: rower+kajak, ze względu na biegowy charater Pucharu.